
Стіл із дзеркалом. Стовбур візажиста. Перукарське дзеркало. Трюмо з лампочками. Дзеркало для макіяжу
- Немає в наявності
3 850 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Макіяжний столик.
Робоче місце візажиру
Велике дзеркало з підсвічуванням створює комфортні умови для макіяжу. Такі столики вибирають майстрів візажісти, бровісти, стилісти, перукарі у свої салони краси або для роботи вдома.
Кількість ящиків: 1 шт.
Дзеркало має раму
Кількість цоків: 8 шт.
Лампочки в ПОДАРОК!!! (без гарантії).
Габарити стільниці:
ширина — 800 мм;
Висота — 1600 мм;
глибина - 400 мм;
Габарити дзеркала:
ширина — 800 мм;
Висота — 800 мм;
глибина - 80 мм.
Особливість:
Дзеркало в рамі
вимикач (з лівої сторони);
розетка (з правого боку).
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 850 ₴




