Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Макіяжний столик із підсвіткою. Робоче місце візажиста.
Велике дзеркало з підсвіткою створить комфортні умови для макіяжу. Такі столики вибирають майстри візажисти, бровисти, стилісти, перукарі у свої салони краси або для роботи вдома.
Кількість ящиків: 5 шт.
Дзеркало має раму
Кількість цоколів: 9 шт.
Лампочки в ПОДАРУНОК!!
Габарити столу:
ширина — 1000 мм;
висота — 1600 мм;
глибина — 400 мм;
Габарити дзеркала:
ширина — 1000 мм;
висота — 800 мм;
глибина — 80 мм.
Особливість:
вимикач із лівого боку.
розетка праворуч
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 5 890 ₴




