Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет-магазин mebelplt.com - професійна меблі та обладнання для майстрів салонів краси.
Пропонуємо Вашій увазі надійний товар - Стіл візажиста. Лампи в подарунок.
Розмір: стіл 100*45 висота 90 см, дзеркало насесное 100*80 див. Лампи в подарунок!!! Відправляємо Новою Поштою в розібраному вигляді. Інструментом для збірки, в тому числі шестигранниками, не комплектуємо. Можна накладеним платежем без передоплати, або на карту.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Вбудована розетка | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 3 299 ₴



