Mebelplt.com інтернет-магазин — професійні меблі та обладнання для майстра з манікюру, перукаря, візажиста, косметолога.
Пропонуємо до вашої уваги зручний товар — Стіл візажиста. Лампи в подарунок. 100*45 висота 180 см., який Ви можете замовити зручним для Вас способом.
Розмір: 100*45 висота 180 см. (висота стола 100 см). Лампи в подарунок!! Ящики можна встановити як ліворуч, так і праворуч. Вирушаємо Новою Пошляєю в розібраному вигляді. Інструментом для збирання, зокрема шестигранниками, не комплектуємо. Можна накладеним платіжом без передоплату або на карту. Вартість пересилання приблизно 700 грн.
Коли Ви замовляєте товар "Стол візажиста. Лампи в подарунок. 100*45 висота 180 см." у нашому магазині Ви можете очікувати на повну консультацію від наших менеджерів. Доставка на всій території України.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Вбудована розетка | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 4 849 ₴





