
Дзеркало з підсвічуванням і ящиком. Дзеркало перукарське. Дзеркало для макіяжу. Дзеркало візажиста
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 20265 680 ₴
Вартість вказана за дзеркало з ящиком без ламп і без стільця!!
Ціна з лампами +462 грн.
Інтернет-магазин mebelplt.com - професійні меблі і обладнання для майстра по манікюру, перукаря, візажиста, косметолога.
Пропонуємо Вашій увазі функціональний товар - Дзеркало візажіста з ящичком, який ви можете купити зручним для вас способом.
Розкішна і водночас необхідна деталь інтер'єра для будь-якої жінки! Дзеркало з підсвічуванням і ящичком. Відправляємо Новою Поштою.
Розмір:
-дзеркало в рамі 80×80 см.
-дзеркало без рами 60*60 см.
-ящик 80*30 см. заввишки 20 см. Направляючі телескопічні.
Коли ви замовляєте товар "Дзеркало візажиста з ящичком" у нас в магазині Ви можете очікувати на професійну підтримку від наших експертів.
Доставка по всій території України.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 мм |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Рама дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Харчування | Мережа 220В |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Основні | |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 5 680 ₴






