Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна і в той же час необхідна деталь інтер'єрі для будь-якої жінки! Побалуйте себе, - Ви цього варті!!!!
Дзеркало з підсвічуванням і шухлядкою.
Лампи в ПОДАРУНОК!!!
Відправляємо Новою Поштою зі складу в Полтаві
Можна накладеним платежем БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ на карту.
Вартість пересилання приблизно 350 грн.
Розмір:
-дзеркало 80×80 див. (навісне)
-висувний ящик 80×30 заввишки 20 див.
Телескопічні направляючі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Довжина | 300 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Товщина | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Рама дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 800 |
| Висота | 1000 |
- Ціна: 2 099 ₴




