Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет-магазин mebelplt.com - професійна меблі та обладнання для майстрів салонів краси.
Пропонуємо Вашій увазі сучасний товар - Стіл візажиста. Лампи в подарунок. 80*45 висота 180 см , який Ви можете купити зручним для Вас способом.
Розмір: 80*45 висота 180 см (висота столу 100 див.). Лампи в подарунок!!! Колір: дуб санома. Відправляємо Новою Поштою в розібраному вигляді. Інструментом для збірки, в тому числі шестигранниками, не комплектуємо. Вартість пересилання приблизно 350 грн.
Купуючи товар "Стіл візажиста. Лампи в подарунок. 80*45 висота 180 см. " у нас в магазині Ви можете розраховувати на професійну консультацію від наших фахівців. Доставка по всій території України.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Вбудована розетка | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Корпус робочого місця | ДСП покрита пластиком |
| Рама дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП покрита пластиком |
- Ціна: 3 049 ₴




