Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева косметологічна тележка висотою 89 см і розміром 45×35 см — вдале рішення для салонів, де потрібна компактність і зручність. У конструкції є три рівні для зберігання інструментів, косметики та аксесуарів. Колеса дозволяють легко пересувати візок, а поверхні — легко очищаються. Простий, але стильний дизайн робить його органічним доповненням до будь-якого інтер'єру майстерні. Все поставляється в розібраному вигляді.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 582,40 ₴


Відправка з 20 травня 2026