-20%Візок перукарня. Візок косметологічний. Тумба перукарня. Тумба косметологічна
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 20 травня 20264 103 ₴
3 282,40 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mebelplt.com інтернет-магазин — професійні меблі та обладнання для майстра з манікюру, перукаря, візажиста, косметолога.
Біла перукарська тумба-візок — це компактне та надійне рішення для майстра: чотири висувні шухляди забезпечують максимум зручного зберігання різноманітних інструментів, засобів і аксесуарів. Розміри 45 × 35 см та висота 85 см роблять її ідеальною для невеликого робочого місця. Конструкція з ламінованої ДСП витримує щоденну експлуатацію, а коліщатка з гумовим покриттям дозволяють легко переміщати тумбу, не залишаючи слідів на підлозі. Чистий білий колір надає інтер’єру свіжості та створює відчуття стерильності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 26 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | гума |
- Ціна: 3 282,40 ₴


