Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця мобільна тумба-візок створена спеціально для професіоналів: компактна (45×35 см) і в той же час надзвичайно практична. Металева конструкція витримує щоденне використання в умовах салону. Два висувні ящики і відкриті полиці забезпечать ідеальний порядок. Колеса з фіксацією безшумно рухаються і легко блокуються. Чорне порошкове покриття робить комбінацію стилю і простоти. Повний комплект кріплень та інструкція для швидкого монтажу входять в комплект.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 320 ₴


Відправка з 20 травня 2026