Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет-магазин mebelplt.com - професійна меблі та обладнання для салонів краси.
Пропонуємо Вашій увазі надійний товар - Дзеркало на колесах. 180*80 див. Лампи в подарунок.. Біле і чорне, який Ви можете придбати зручним для Вас способом.
Розмір: 180*80 див. Лампи в ПОДАРУНОК!!! Кольори: білий і чорний. Відправляємо Новою Поштою.
Коли Ви замовляєте товар "Дзеркало на колесах. 180*80 див. Лампи в подарунок.. Біле та чорне" у нашому магазині Ви можете розраховувати на грамотну консультацію від наших фахівців. Доставка по всій території України.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 900 ₴


