
Стіл візажиста. Перукарське дзеркало. Трюмо з лампочками. Дзеркало для макіяжу. Макіяжний столик із підсвіткою
- Немає в наявності
4 700 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Макіяжний столик із підсвіткою Робоче місце візажиста
Велике дзеркало з підсвіткою створить комфортні умови для макіяжу. Такі столики вибирають майстри візажисти, бровисти, стилісти, перукарі у свої салони краси або для роботи вдома.
Кількість ящиків: 2 шт.
Дзеркало має раму
Зліва стійка з двома поличками
Кількість цоколів: 8 шт.
Лампочки в комплекті.
Габарити столу:
- ширина — 1000 мм;
- висота — 1600 мм;
- глибина — 400 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина — 800 мм;
- висота — 800
Особливість:
- вимикач з польовий стороны.
- розетка праворуч
- на ящиках ручки
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 4 700 ₴








