
Дзеркало в повний зріст з підсвічуванням. Гримерное дзеркало. Дзеркало в салон краси. Дзеркало для макіяжу
- Немає в наявності
2 200 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гримерні дзеркала являють собою виріб з високоякісним дзеркальним полотном, у якому зроблені отвори для лампочок. Воно є незамінним інструментом в роботі перукаря, того ж візажиста, професійного гримера або стиліста. Також гримерное дзеркало стане добрим помічником в повсякденному побуті і для будь-якої жінки, адже ми завжди бажаємо виглядати елегантно, доглянуто і блищати своєю красою. Чоловік, зробив подарунок у вигляді гримерного дзеркала, безумовно заслуговує схвалення і подяку з її боку.
Розмір: 180*80 див. Лампи в ПОДАРУНОК!!! Кольори білий.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 200 ₴


