Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Макіяжний столик із підсвіткою Робоче місце візажиста
Велике дзеркало з підсвіткою створить комфортні умови для макіяжу. Такі столики вибирають майстри візажисти, бровисти, стилісти, перукарі у свої салони краси або для роботи вдома.
Кількість ящиків: 5 шт.
Кількість цоколів: 8 шт.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Вбудована розетка | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 6 280 ₴





