
Дзеркало з підсвічуванням і ящиком. Дзеркало перукарське. Дзеркало для макіяжу. Дзеркало візажіста
- Немає в наявності
3 850 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект навісного дзеркала і столика з підсвічуванням світла. Чудовий варіант для салону, студії, або гримерної кімнати. Для нанесення косметики дуже важливо добре світло. Він повинен рівномірно освітлювати обличчя яскравим світлом. Лише за таких умов макіяж буде бездоганним. Нехай ваша краса завжди буде на висоті, а наші дзеркала лише допоможуть в цьому.
Розмір дзеркала в рамі з лампочками 80*80 см.
Лампочки в подарунок!!! (без гарантії)
Розмір дзеркала 60*60 см.
Розмір підвісної шухляди 80*40 заввишки 20 см.
Матеріал: Ламіноване дсп.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 мм |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Харчування | Мережа 220В |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Рама дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 3 850 ₴

