
Дзеркало з підсвічуванням і ящиком. Дзеркало перукарське. Дзеркало для макіяжу. Дзеркало візажіст
- Немає в наявності
4 400 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект навісного дзеркала і столика з підсвічуванням світла. Чудовий варіант для салону, студії, або гримерної кімнати. Для нанесення косметики дуже важливо добре світло. Він повинен рівномірно освітлювати обличчя яскравим світлом. Лише за таких умов макіяж буде бездоганним. Нехай ваша краса завжди буде на висоті, а наші дзеркала лише допоможуть в цьому.
Розмір дзеркала у рамі з лампочками: ширину 100 см., висота 80 см.
Розмір дзеркала: ширина 80 см, висота 60 см.
Розмір підвісної скриньки 100*40 висоти 20 см.
Матеріал: Ламіноване дсп.
Відсилання Нової Поштою.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Рама дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 800 |
| Висота | 1000 |
| Харчування | Мережа 220В |
- Ціна: 4 400 ₴

