
Дзеркало з підсвіткою та шухлядою. Дзеркало перукарське. Дзеркало для макіяжу. Дзеркало візажиста
- Немає в наявності
4 380 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект навісного дзеркала та столика з підсвіткою. Чудовий варіант для салону, студії або гримерної кімнати. Для нанесення косметики дуже важливе гарне світло. Він має рівномірно освітлювати обличчя яскравим світлом. Лише за таких умов макіяж буде бездоганним. Нехай Ваша краса завжди буде на висоті, а наші дзеркала лише допоможуть у цьому.
Розмір дзеркала в рамі з лампочками: широна 120 см, висота 80 см.
Розмір дзеркала: ширина 100 см, висота 60 см.
Розмір підвісного ящика 120*40 заввишки 20 см.
Матеріал: ламіноване дП.
Відсилання Нової Пощой зі складу в Харкові.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Харчування | Мережа 220В |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 400 мм |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Рама дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
| Висувний ящик | 2 шт. |
- Ціна: 4 380 ₴

