Дзеркало в повний зріст, це відмінне рішення як для салону або майстерні, так і для дому
Можете бути впевнені світла ламп вистачить щоб висвітлити всі потрібні куточки вашого обличчя, і в точності передати кольору одягу, в випадки якщо дзеркало буде використано для шоурума
Багато магазинів одягу зупиняють свій вибір на дзеркалах в повний зріст. В подарунок лампи денного нейтрального світла, так як він в точності передає кольори одягу. Ви можете не переживати за те, що дзеркало буде спотворювати відображення. Ми використовуємо у виробництві тільки високоякісні дзеркала
Практичні коліщатка, допоможуть навіть самій тендітній дівчині самостійно пересунути дзеркало з місця на місце
Купити дзеркало в повний зріст можливо з доствкою в будьякий населений пункт України, ви можете прямо зараз на нашому сайті.
Розмір дзеркала в рамі: 180*80 см.
Розмір дзеркала без рами: 160*60 см.
Висота на подіумі с колесами 188 см.
Ціна вказана без ламп.
Комплект ламп + 600 грн.
Колір: чорний.
Задня стінка двп біле.
Відправляємо Новою Поштою.
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Vip Style |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Основні атрибути | |
| Підсвічування робочої зони | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 999 ₴


