
Гримерний столик із підсвіткою. Жіночий туалетний столик для макіяжу. Трюмо. Місце візажиста та перукаря
- Немає в наявності
6 150 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велике дзеркало з підсвіткою створить комфортні умови для макіяжу. Такі столики вибирають майстри візажисти, бровисти, стилісти, перукарі у свої салони краси або для роботи вдома.
Кількість ящиків: 1 шт.
Тумба одна праворуч
Дзеркало не має рами
Кількість цоколів: 11 шт.
Лампочки в подарунок.
Габарити столу:
- ширина — 1000 мм;
- висота — 1600 мм;
- глибина — 400 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина — 1000 мм;
- висота — 800 мм
Особливість:
- вимикач праворуч
- розетки немає
- без ручок
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП завтовшки 16 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошту, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрічка) завдяки покупця. Терміни доставки від 1 до 3 днів по Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Тумба | 1 шт. |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 150 ₴

