
Стіл із дзеркалом з підсвічуванням. Стіл візажиста з підсвічуванням. Місце перукаря
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 20269 346 ₴
+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Макіяжний столик з підсвічуванням. Робоче місце візажиру.
Велике дзеркало з підсвічуванням створює комфортні умови для макіяжу. Такі столики вибирають майстрів візажісти, бровісти, стилісти, перукарі у свої салони краси або для роботи вдома.
Кількість ящиків: 5 шт.
Дзеркало має раму
Кількість цоків: 12 шт.
Ціна визначена без ламп.
Ціна з лампами +555 грн.
Габарити столу з дзеркалом:
ширина — 1000 мм;
Висота — 1800 мм;
глибина - 450 мм;
Габарити дзеркала в рамі:
ширина — 1000 мм;
Висота — 900 мм;
глибина - 80 мм.
Габарити дзеркала без рами:
ширина — 800 мм;
Висота — 700 мм.
Габарити стільниці:
ширина — 1000 мм;
Висота — 900 мм;
глибина - 450 мм.
Особливість:
Вимикач з лівого боку.
Розетка праворуч
Більше відгуків: instagram.com/mebel.plt
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Тумба | 1 шт. |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Вбудована розетка | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
- Ціна: 9 346 ₴




