-20%Візок косметологічний. Візок перукарня. Стіл косметолога. Тумба косметологічна
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 20 травня 20263 475 ₴
2 780 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 305-72-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця косметологічна тележка на колесах — ідеальне рішення для компактного та ефективного робочого простору. Верхня полиця розміром 45×35 см та висота 80 см дозволяють зручно розташувати основне обладнання, а два нижні яруси служать для зберігання необхідних аксесуарів, косметики та інструментів. Металева конструкція з піскоструйним покриттям забезпечує довговічність і легкість очищення. Колеса для плавного руху, а зручні ручки для перенесення — ергономіка у всьому. Чорне виконання додає елегантного акценту в інтер’єрі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 780 ₴

