Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mebelplt.com інтернет-магазин - професійна меблі та обладнання для майстра з манікюру, перукаря, візажиста, косметолога.
Пропонуємо Вашій увазі надійний товар - Візок перукарня. 49×45 висотою 85 см. , який Ви можете замовити зручним для Вас способом.
Парикмахерський візок-тумба поєднує стиль і функціональність: три рівні знімають потребу в окремому стелажі, а компактні габарити оптимальні для тісного робочого простору.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 036 ₴




Відправка з 20 травня 2026