Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний манікюрний стіл у стилі лофт із двома зручними полицями для лаків. Модель виконана в трендовому відтінку «бетон», що надає інтер'єру стиль та строгість.
Складна конструкція дозволяє легко адаптувати робоче місце під будь-які умови. Три місткі ящики та відкрита ніша дають максимум простору для зберігання інструментів та матеріалів.
Розмір: 105×50×73 см.
Матеріал: ЛДСП.
Кольори: бетон (+5%), антрацит, білий, дуб сонома, венге магія, чорний.
Весь асортимент наших меблів ви можете переглянути на нашому сайті mebelplt.com або в нашому Instagram-профілі mebel.plt. Ми пропонуємо широкий вибір якісних меблів для салонів краси та домашнього використання, поєднуючи стильний дизайн, функціональність та доступні ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1034 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 367,20 ₴










