Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальне робоче місце для майстра манікюру. Білий відтінок робить стіл універсальним для будь-якого інтер'єру візуально розширюючи простір.
Стіл оснащений двома полицями для лаків, трьома місткими ящиками та нішою.
Складна конструкція заощаджує місце - зручно для салонів з обмеженою площею.
Розмір: 105×50×73 см.
Матеріал: ЛДСП.
Доступні кольори: білий, антрацит, бетон (+5%), дуб сонома, магія венге, чорний.
Весь асортимент наших меблів ви можете переглянути на нашому сайті mebelplt.com або в нашому Instagram-профілі mebel.plt. Ми пропонуємо широкий вибір якісних меблів для салонів краси та домашнього використання, поєднуючи стильний дизайн, функціональність та доступні ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1050 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 367,20 ₴










